Športové značky zaručenej kvality, ktoré u nás nájdete

Husky

Husky

Spoločnosť Husky CZ s.r.o. má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a vývoja kvalitného outdoorového a campingového vybavenia a oblečenia. Vďaka dlhodobej spolupráci s členmi horskej služby a podpore horolezeckých výprav nie len do Himalájí, testujeme účinnosť a kvalitu našich výrobkov. Znalosť prírody vo všetkých podobách nám umožňuje vyvíjať stále lepšie vybavenie. Aj preto sa podieľame na marketingovej podpore extrémnych športov, vysokohorských expedícií či adrenalinových súťaží.

Od roku 2006 sa nám podarilo výrazne zvýšiť spoluprácu s návrhárskymi teamami z rôznych krajín EÚ so zámerom refletkovať aktuálne svetové trendy v technickom riešení a farebnom prevedení v kolekcii Husky a tak skvalitniť predovšetkým ponuku outdoorového a lyžiarskeho oblečenia. Ich atraktivitu by malo pozdvihnúť celkové rozšírenie použitých materiálov pri zachovaní maximálnej funkčnosti a technickej dokonalosti.

Spokey

Spokey

Firma Spokey pôsobí na europských trhoch od roku 2004.

Obchodné aktivity sú zamerané predovšetkým na vývoj, výrobu a dovoz športových potrieb pod vlastnou značkou Spokey.
Značka Spokey zahrňuje 7 produktových rad:

Rapid Line - Vybavenie na stolný tenis, badminton, tenis
Aqua Line – Potreby pre plávanie: čiapky, okuliare, masky, plutvy, atd.
Team Line - Lopty a vybavenie pre tímové športy: volejbal, futbal, hádzaná, basketbal a footsal
Adventure Line - Turistické vybavenie: palice na treking i nordic walking doporučené Akadémiou telesnej výchovy v Katoviciach, batohy, matrace, spacie vaky a mnoho dalších výrobkov
Fight Line - Obleky, zariadenie a vybavenie pre bojové umenia: karate, judo, box a ďalšie
Fit Line – Vybavenie pre bodybuilding, domácej posilňovne, veslovacie trenažéry, rotopédy, steppery, bežiace pásy, bicykle, eliptické trenažéry, činky a iné vybavenie pre fitness
Free Line - Skateboardy, kolobežky, kolieskové korčule, helmy, chrániče, ľadové korčule, sánky a lyžiarské helmy

Nordblanc

Nordblanc

Už od roku 2003 sa píše história značky NordBlanc. NordBlanc je špecifická predovšetkým pre svoju originálnu imidž a špecializuje sa na distribúciu športového outdoor oblečenia a rôznych doplnkov. Nord Blanc je mladá a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorý za obdobie 5 rokov získala už mnoho priaznivcov, nielen medzi mladými ľuďmi. Prístup s akým NordBlanc vyrába svoje oblečenie, jej radí veľmi vysoko nad svoju konkurenciu. A je to predovšetkým materiál, ktorý radí Nord blanc tak vysoko. NordBlanc sa špecializuje predovšetkým na snowboard, lyžiarske a outdoorové oblečenie, zohľadňujúci trendy vo vývoji extrémnych športov. Základným prvkom oblečenie NordBlanc je hlavne pohodlie užívateľa, funkčnosť detailov a prepracovanosť strihov. Preto každé oblečenie od NordBlanc má v sebe svoju nezabudnuteľnú originalitu.

Kompava

Kompava

Spoločnosť bola založená v roku 1996 ako obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom potravinových ingredientov, výrobná a vývojová činnosť spojená s výrobou výživových doplnkov začala od roku 2002.

Základným princípom pri príprave, vývoji výživových doplnkov, vo výrobe je plné uspokojenie našich zákazníkov či už športovcov, priaznivcov wellness a zdravého životného štýlu ako aj bežných ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.

Každý výrobok je vyvíjaný a pripravovaný s dôrazom na maximálnu efektivitu a vysokú funkčnosť pri dodržaní všetkých bezpečnostných podmienok a čistoty produktu.

Pre dosiahnutie 100% kvality našich produktov sme implementovali do nášho výrobného procesu kontrolný systém HACCP. Zároveň pre zvýšenie efektívneho a účinného riadenia vývoja a výroby spoločnosť Kompava vypracovala a zaviedla systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005.

Petzl

Petzl

Petzl je celosvetovo známi výrobca horolezeckého materiálu najvyššej kvality.
Rodina PETZL vo Francúzsku v 70. rokoch založila firmu, ktorej poslaním sa stalo vytvárať jednoduché, účinné a inteligentné riešenia pre ľudí nadšených vertikálou a skúmaním neznámeho. Vernosť tomuto poslaniu sa prejavuje vo všetkých výrobkoch, vybaveniach a odborných textoch. V posledných rokoch zaznamenáva činnosť tejto firmy rýchle a podstatné zmeny: Objavujú a rozvíjajú sa športové aktivity donedávna takmer neznáme. Dochádza k špecializácii jednotlivých odvetví ako horolezectvo vo voľnom teréne, horolezectvo na umelých stenách, horolezectvo veľkých stien a bouldering. Veľký rozmach zaznamenáva tiež napríklad zimné horolezectvo a ďalšie. Súčasne s tým, ako sa rozširuje záujem o vertikálu, táto firma stále pokračuje v práci. Team navrhuje nové techniky, vytvára tréningové pomôcky, snaží sa hlavne upozorňovať na všadeprítomné riziko.Tento výrobný podnik sa chce tiež viac zapojiť do rozvoja komunity športovcov. Preto sa rozhodol, že v roku 2006 založí nadáciu, ktorá bude podporovať snahy v oblasti trvalo udržateľného rozvoja s dôrazom na vzdelávanie a prevenciu rizík spojených s činnosťami vo výškach a hľadaním rovnováhy medzi človekom a prírodným, kultúrnym a ekonomickým prostredím.

Trekmates

Trekmates

Trekmates ® je popredný európsky výrobca outdoorového príslušenstva so sídlom v Nottinghame v Anglicku už od roku 1997.
Trekmates ® dizajn, výroba a ponuka modelov je podriadená trom základným atribútom, ktorými sú inovácia, kvalita a cena. Ich bezplameňový systém pre prípravu teplých jedál patrí medzi najpredávanejšie po celom svete.

Kama

Kama

Kama je česká značka založená v roku 1989, ktorá sa hlásí k mezinárodnej kampani Fashion Revolution ktorých cieľom je, aby odevný priemysel nielen produkoval oblečenie krásné na pohľad, ale aby bol aj sám vo vnútri etický, transparentný a udržateľný.

Všetky výrobky Kama sú vyrábané v Česku, V továrni v Prahe 6, prechádza rukami českých kvalifikovaných zamestnancov, ktorí pracujú v modernom prostredí a kvalitných podmienkach.

Craft

Craft

CRAFT je švédska značka špecializujúca sa od roku 1977 na vývoj a výrobu oblečenia pre vytrvalostné športy, kde hraje funkčnosť a komfort zásadnú rolu pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Vďaka úzkej spolupráci so špičkovými športovcami a neustálemu vývoju nových materiálov a technických riešení je CRAFT tréningovým a závodným oblečením, ktoré prináša skutočné výhody.

Draps

Draps

Firma DRAPS s.r.o. patrí medzi popredných českých výrobcov oblečenia pre šport a voľný čas. Táto rýzdo česká rodinná firma pôsobí na českom trhu od konca roku 1998 a za túto dobu si dokázala získať priazeň značnej časti verejnosti. Navzdory prevládajúcemu trendu presúvania odevnej výroby do ázijských krajín sú výrobky značky DRAPS naďalej vyrábané v Českej republike, konkrétne v Olomouci.

Buff

Buff

Original BUFF® S.A, navrhuje, produkuje a distribuuje cez 90 % svojich výrobkov v Igualade (neďaleko Barcelony), v meste, kde to všetko začalo. Kancelárie a výrobné priestory sa nachádzajú v jednej budove o rozlohe 8.000m2. Vďaka tomu je možné celý proces od začiatku výroby až po distribúciu precízne sledovať a tým zaistiť maximálnu možnú kvalitu.

Vlajková loď medzi produktami je multifunkčná šátka v tvare tunela - Original BUFF®, originálny a praktický doplnok k oblečeniu, ktorý Vás ochráni v nepriaznivých podmienkach a silných mrazoch, vetru, horúceho slnka... Buff sa vyváža do 60 zemí...

BUFF nie je len obyčajná funkčná vec, je to spôsob vyjadrenia sa, preto sú všetky šatky BUFF vyrobené pre oboje - pre intenzivný šport, horské túry, dobrodružné cesty, ale aj pre každodenné nosenie do školy a práce.

SherpaX

SherpaX

Ponožky zn. SherpaX sú vysoko kvalitné technické thermo ponožky a podkolienky vyrábané v Českej republike spoločnosťou TEXPON s.r.o. od roku 2000. Táto spoločnosť patrí k najväčším výrobcom funkčných ponožiek a podkolienok v Českej republike. Ponúkaný sortiment tejto značky splňuje najnáročnejšie parametre outdoorových nadšencov.

Quick sport

Quick sport

Značka QUICK SPORT vznikla v roku 1992 v Prahe v počítači dizajnéra za necelú hodinu, keď dvaja kamaráti a zakladatelia firmy prišli do grafického štúdia s jednoduchou prosbou „Potrebujeme
nejaké dobré logo na futbalové lopty a športové potreby – ale naozaj rýchlo". Frázy SPORT pre sortiment a QUICK pre zdôraznenie potreby rýchlej realizácie boli vybrané takmer okamžite, zvyšok času sa strávil výberom vhodných farieb a fontu ;-).

Odvtedy značka prešla zložitým vývojom.
Počas uplynulých viac ako 20 rokov sme na trh priniesli širokú ponuku športových potrieb vrátane bicyklov. Pri príležitosti okrúhleho výročia v roku 2012 sme ale prehodnotili našu stratégiu a rozhodli sa vrátiť späť k našim začiatkom – a teda zamerať sa na lopty a doplnky pre loptové hry.

Dema

Dema

DEMA je prvou a najstaršou slovenskou bicyklovou značkou. Firma vznikla v roku 1991 v Senici. Vyrába slovenské bicykle s moderným dizajnom a kvalitnými komponentami pre cieľovú skupinu profesionálnych, ale aj rekreačných cyklistov, juniorov a detí. Úspech spoločnosti je podmienený dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe, neustálym sledovaním konkurencie, trendov, vzdelávaní sa, a neutíchajúcej snahe ponúkať zákazníkom atraktívne bicykle. Najdôležitejšími hodnotami značky sú: spokojnosť zákazníkov, kvalita produktov, spoľahlivá distribúcia a logistika.

Mayo a Liberty

Mayo a Liberty

Spoločnosť LIBERTY TRADE, s. r. o. sme založili v roku 2003, odkedy sa venujeme výrobe mestských bicyklov značky LIBERTY.

V roku 2007 pribudla do portfólia spoločnosti značka bicyklov MAYO, pod ktorou vyrábame športové a detské bicykle. Našou prioritou je držať krok s aktuálnym trendom vývoja bicyklov a prinášať na domáci aj zahrančný trh moderné bicykle s vysokou kvalitou komponentov, atraktívnym dizajnom a jedinečnými prvkami v konštrukcii rámov.

Ako jeden z prvých výrobcov sme už v roku 2009 uviedli na trh bicykle v rozmere 29" eR a v roku 2013 v rozmere 27,5".
Dlhé roky sa tiež venujeme vývoju bicyklov s pomocným elektrickým motorčekom, ktoré vyrábame už od roku 2009, a v dnešnej dobe máme najširšiu ponuku elektrobicyklov na domácom trhu. Ponuku bicyklov sa snažíme neustále rozširovať o nové modely s využívaním nielen nových materiálov a technológií, ale aj poznatkov od našich zákazníkov, za ktoré sme veľmi vďační.
Veríme, že Vás naše bicykle zaujmú a vyberiete si z našej širokej ponuky ten správny bicykel.

Relax

Relax

Relax je česká firma založená v roku 1991 a zameriava sa na módne a športové doplnky akými sú napríklad: okuliare, čiapky, lyžiarske a cyklistické helmy, rukavice atď..

Vlastné výrobky Relax boli založené a vyvíjané v roku 1996 a neskôr v roku 2002 aj výrobky značky R2.

Lowe Alpine

Lowe Alpine

Je tomu už viac ako 40 rokov, čo známy horolezec Jeff Lowe z amerického Colorada so svojimi bratmi Gregom a Mikom rozbehli malú výrobu vybavenia do hôr. Sklamaní kvalitou vybavenia, ktoré sa vtedy dalo zaobstarať, sa rozhodli vytvoriť a ponúknuť lepšie produkty, ktoré by uspokojili ich náročné požiadavky. V priebehu rokov sa firma rozrástla na veľkú a uznávanú medzinárodnú spoločnosť a patrí k najlepším svetovým výrobcom batohov a príslušenstva. Stále máme v povedomí Gregovu pôvodnú víziu a jeho entuziazmus k neustálemu zlepšovaniu. Funkčnosť je u nás vždy na prvom mieste, aj keby to malo znamenať vývoj celkom novej koncepcie.

Lowe Alpine navrhuje a vyrába komfortné a vysoko odolné batohy. Nepotrebné prvky, ktoré môžu zlyhať alebo sa ľahko poškodiť, na našich batohoch nenájdete. Konstrukčné metódy, ktoré používame, zaručujú maximálnu odolnosť batohu.

Rucanor

Rucanor

Holandská firma Rucanor bola založená v roku 1956 a sústredovala sa na výrobu plátenej športovej obuvi. Postupom času sa sortiment pre aktívny šport rozširoval a v osemdesiatych rokoch sa započala nová éra, v ktorej Rucanor vstúpil na trh športového textilu. Najpr to boli kolekcie pre tenis a tímové športy, v druhej polovici osemdesiatych rokoch pribudla kolekcia pre zimné športy.

NUMERO UNO

NUMERO UNO

NUMERO UNO je česká značka obuvi na celý rok. Široký soriment športovej, trekovej, letnej a celoročnej obuvi. Posobí na českom a slovenskom trhu už 20 rokov. 

Asolo

Asolo

Najmodernejšia technológia obuvi, pohodlie, výkon a dlhá životnosť. Aj to je značka ASOLO. Špeciálne modely topánok pre mužov, ženy a deti vhodné aj do najnáročnejšieho terénu. Príďte a otestujte komfort a kvalitu tejto svetoznámej talianskej značky Asolo, ktorá naozaj vie, čo vaše nohy potrebujú.

Bridgedale

Bridgedale

Bridgedale je jedným z najlepších výrobcov funkčných ponožiek na svete. Bridgedale sú ponožky pre treking a turistiku, expedície a horolezectvo, beh, lyžovanie no aj pre bežné nosenie.V Bridgedale sú navrhované a vyrábané tie najpohodlnejšie ponožky, ktoré sa dajú kúpiť. Používajú sa najnovšie pletacie stroje, najpokročilejšie strihy a technológie pletenia. S využitím unikátnej technológie "Fusion Technology" (priama kombinácia prírodného a funkčného vlákna) Vám zabezpečíme, že ponožky Bridgedale budú tými najpohodlnejšími, ktoré ste kedy nosili.

Salamon

Salamon

Komfortná ľahká trekingová a bežecká obuv francúzkej značky SALAMON, v ktorej budú Vaše nohy v maximálnom pohodlí.  A chôdza Vám bude robiť radosť!

OCÚN

OCÚN

Začínate okrem turistiky už aj s lezením po našich krásnych vrchoch?
Spoznajte českú značku OCÚN a ROCK PILLARS! S vybavením od týchto výrobcov budete v maximálnom bezpečí. V ich širokej ponuke nájdete lezecké vybavenie špičkovej kvality cez laná, lezecké úväzy, lezecké topánky, karabíny, expresky, popruhy a mnoho iného.

Pinguin

Pinguin

Český výrobca outdoorového a campingového vybavenia PINGUIN ponúka široký výber stanov pre každého do všetkých podmienok. Pinguin to sú kvalitne vaky na dlhé treky ale aj na kratšie túry alebo bicykel.

Lomer

Lomer

Pevná celokožená talianska obuv LOMER v spojení s kvalitnou kožou, vodeodolnou membránou SYMPATEX a VIBRAM podrážkou tvorí dokonalý celok.  

LOAP

LOAP

Česka značka LOAP Vám ponúka bežné aj funkčné oblečenie pre všetky vekové kategórie. Príručné tašky, školské ruksaky, outdoorové a cyklo vaky. Táto značka Vám ponúka vynikajúcu kvalitu za rozumnú cenu.

Adidas

Adidas

Svetoznáma štýlová a pohodlná nemecká značka ADIDAS, ktorá vyrába kvalitnú obuv na bežné nosenie ale aj obuv určenú na všetky športy. V širokom výbere oblečenia si každý príde na svoje. V oblečeni do všetkých podmienok sú použité moderné membrány a materiály ako je GORE-TEX, v ktorých sa budete vždy cítiť pohodlne.

Victorinox

Victorinox

Švajčiarske armádne nože – ide o najznámejší produkt spoločnosti Victorinox. Sú to multifunkčné nástroje, ktoré sú okrem noža vybavené napríklad otváračom na konzervy, lupou, nožničkami alebo pilníkom. Vyrábajú sa v mnohých kombináciách, veľkostiach a tvaroch.

Trimm

Trimm

 

Outdoorové oblečenie TRIMM poteši všetkých, ktorí žijú športom a trávia čas v prírode. Oblečenie nezaostáva za modernými trendami a využíva najmodernejšie technológie a materiály. 

Progress

Progress

Pýtate sa čo Vám nemôže chýbať na turistiké? Je to špičkové kvalitné funkčné prádlo od PROGRESSU s vynikajúcimi vlastnosťami a modernými materiálmi, ktoré su príjemné na tele, sú elastické, vynikajúco odvádzajú vlhkosť a udržujú telesnú teplotu. S týmto termoprádlom budete vždy v teple a v suchu.

Tempish

Tempish

Česká športová značka TEMPISH, ktorá poteší všetkých korčuliarov počas zimy i leta so svojimi špičkovými korčulami. Kvalitné hokejbalové a florbalolové hokejky, náhradné diely na Vaše korčule a mnoho iného. Aj to je Tempish.

MC Nett

MC Nett

Pod značkou MC NETT sa skrýva mnoho užitočných a praktických produktov. GORE-TEXové záplaty, lepidlá a filtre na vodu Vám zaručene uľahčia pobyt v prírode.

CARE PLUS

CARE PLUS

Vyrazte na hory s CARE PLUS. Výrobca, ktorý Vám ponúka cestovateľské potreby ako sú krémy, repelenty s látkou Deet, dezinfekcie vody, lekárničky prvej pomoci a mnoho iného. 

Travellunch

Travellunch

TRAVELLUNCH je  výživná strava obsahujúca všetky dôležité látky pre tvoje telo! Pri všetkých aktivitách využite výborne chutiace jedlo TRAVELLUNCH. Super ľahké balenie, dehydrované jedlo bez konzervantov, krátky čas prípravy, úspora miesta, široká ponuka jedál a veľký výber pre vegetariánov, ponuka bezlepkových jedál a jedál bez laktózy. Toto všetko má pre Vás TRAVELLUNCH.

Sea To Summit

Sea To Summit

SEATOSUMMIT je svetový výrobca vysoko kvalitných cestovateľských a turistických pomôcok. Ak hľadáte kuchynské náradie, pevné popruhy, vodné vaky, hygienické mydielka, šampóny, pracie plátky  a mnoho iného, tak ste na správnej adrese.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.

Prihlásenie